KERT AVARSALU INTERVIEW

BIO:

Nimi/Name: KERT AVARSALU
Vanus/Age: 20
Elukoht/Residence: Tallinn
Sponsorid/Sponsors:

Instagram: @kerduerdu
Sõidukogemus aastates/Years ridden:
Alustasin 2012 tõukerattaga sõitmist ja kuskil 2018 liikusin üle bmxile. / iN 2012 I STARTED RIDING A SCOOTER AND I BELIEVE IN 2018 I SWITCHED OVER TO BMX.Q&A:


Q: ‘’Lemmik sõitja?’’ :
”Favourite rider?”

A: Ei oskagi sellist kindlat lemmikut öelda, Kevin Peraza äkki? 

I can’t pick one but if I had to, maybe Kevin Peraza?


Q: Esiteks, palju õnne Simple Session’ile pääsemise puhul. Mis emotsioonid valdavad?

”First of all, congratulations for getting a spot at Simple Session lineup. What thoughts are going through your head right now?

A: Tänud! Emotsioonid on väga laes, pole siiani kogu see asi kohale jõudnud. Haige mõelda, et kohe varsti saab koos maailma tippudega sõita.

Thank you! I’m so stoked on it, still can’t believe this though. Crazy to think that in a week I can ride with the top riders in the world.


Q: Väga huvitav on näha, et see aasta pääses sõitma väga erineva stiiliga sõitjaid ja kutte, kes pole varem Session’il sõitnud. Justkui Eesti tase oleks kasvamas üha enam ja enam… Millise suhtumisega teie see aasta Simple Session 2020 aasta juubelil olete?

It was very interesting to see so many kids with new style and different approach to park managed to get a spot at Simple Session this year, seems like a level here in Estonia is getting better and better. Which kind of an attitude will you approach this years course with?

A: Väga kõva on vaadata seda, kuidas viimaste aastatega on kõik sõitjad rohkem ühte hoidma hakanud ja progress tõusnud. Sessionile lähen positiivse ja avatud suhtumisega, üritan anda endast parima ja teha nii puhas sõit kui võimalik. Park tuleb hiiglaslik, seega peab mõtlema, kuidas sellest jagu saada 😄 

It is so cool to see how in the past last couple of years all the riders are starting to stick together more and you can see how all the riders are progressing heavily. I’m going to Simple Session with a positive and open mind, I try to give the best I could out there and do as clean run as I can. Course is huge, so I need to figure out how to handle this big ass park.Q: Lemmik Simple Session afterparty mälestus/hetk?

Favourite Simple Session afterparty memory/moment?

A: Kui ma vastaks, siis te niikuinii ei usuks. Peate lihtsalt kohale tulema ja ise nägema seda, mis seal toimub!

If I’d would answer to this, you wouldn’t believe me. You have to come out there and witness it with your own eyes.


Q: Koht, kus sõidaksid igapäevaselt:

Place, where you could ride all day every day:

A: Pärnu on aastatega südamelähedaseks saanud, ilmselt seal
.

Pärnu has got a special spot in my heart throughout the years so probably there.


Q: HD kaamera footy või VX camera footy? :

HD FOOTY OR VX FOOTY?

A: Mõlemad on omamoodi ägedad.

Both are cool in their own way.Q: Lemmik söögikoht linnas? :

Favourite food place in town? :

A: Red emperori kõrval on üks kebabi koht, seal ole mõned torud ikka söödud.

There’s a kebab spot right next to the Red Emporor bar in downtown, I’ve grabbed a couple of kebabrolls from there.


Q: Kendama movement, mis sellest arvate?

Kendama movement, what do you think about that?


A: Vahest pull toksida, aga suht rets on see, kui hullult see skene Eestis nii lühikese ajaga kasvanud on.

From time to time it’s cool to just have fun with it, but it’s so crazy to see how big the Estonian kendama scene has got over such a short amount of time.Q: CORONA VS EVIAN? :

A: Sõltub olukorrast 😄 

Depends on a occasion.


Q: Reisimisplaanid lähitulevikus? :

Traveling plans for near future?

A: Usa ja Austraalia tahaks kunagi ära külastada
.

Would like to visit USA and Australia some day.


Q: TOP 3 lemmik artisti, kelle muusikaga PARGIS/STREETIS peenestada? :

TOP 3 favourite artists, whose music is usually banging in your ear while riding?

A: Raske välja tuua, aga näiteks metallica, bones, vennaskond. Sõltub, mis vibe on😄 

It’s hard to pick so few, but I’d say Metallica, BONES, vennaskond. Depends on what the vibe is in the moment.Q: Lõpetuseks, mis on selle aasta, 2020, suuremad plaanid ja väljavaated? Kas on plaan filmida mõni videopart?

To top it all off, what are your plans for 2020, is there any videoparts in minds you’d love to film for?

A: Kuna ma alustasin üldse sõitmist tänu sellele inspiratsioonile, mis ma videote vaatamisest sain, siis tahaks kindlasti ka ise sellise video kokku panna, mis motiveeriks noori selle alaga tegelema. Eks näis, mis see aasta toob. Mõtteid on palju. Äkki kunagi ka dokumentaal?

Since I started riding BMX just because of the inspiration I got from video parts, I would love to film same-kind of video part that would motivate young boys and girls to take the same path I took. We’ll see what 2020 brings to the table. I got a LOT of ideas. Maybe even a documentary?Q: Thank you ja soovin tõsiselt kõigile edu Simple Sessionil. Kas soovite tänada kedagi või viimased tarkuseteri noortele anda?

Thank you once again & we wish you the best of luck at Simple Session. Would you like to thank anyone or spread some words of wisdom to the youth out there?

A: Tahaks tänada oma perekonda, tüdruksõpra ja töökaaslaseid.Ütleks nii palju, et uskuge endasse, seadke endale eesmärgid ja isegi kui tundub, et mitte miski ei tule välja, siis mõelge selle peale, miks te üldse seda kõike tegema hakkasite.

I would like to thank my family, my girlfriend and work associates. Believe in yourselves, set goals and even if it seems that nothing is going to work out, think about why did you started with all of this.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.