ANDREAS TARU INTERVIEW

BIO:

Nimi/Name: Andreas Taru
Vanus/Age: 21
Elukoht/Residence: Tallinn
Sponsorid/Sponsors: –
Instagram: @andreastaru
Sõidukogemus aastates/Years ridden: 9-10 aastat / 9-10 years

Q&A:


Q: ‘’Lemmik sõitja?’’ :
”Favourite rider?”

A: Dillon lloyd & Gabe Brooks


Q: Esiteks, palju õnne Simple Session’ile pääsemise puhul. Mis emotsioonid valdavad?

”First of all, congratulations for getting a spot at Simple Session lineup. What thoughts are going through your head right now?

A: Tänud tänud, alguses oli emotsioon päris rahulik aga kui Austraaliast sõitjatest sõbrad kribasid “good luck and keep shredding” siis lõi kerge reality checki, et see pole enam Eesti sisene üritus vaid maailma tipp event.

Thank you, thank you. At first, I was pretty chill about it until some homies of mine sent texts to me like ” Good luck and keep shredding”, then it hit me and I realized that’s not a small Estonian competition anymore but it’s a world class event.

Q: Väga huvitav on näha, et see aasta pääses sõitma väga erineva stiiliga sõitjaid ja kutte, kes pole varem Session’il sõitnud. Justkui Eesti tase oleks kasvamas üha enam ja enam… Millise suhtumisega teie see aasta Simple Session 2020 aasta juubelil olete?

It was very interesting to see so many kids with new style and different approach to park managed to get a spot at Simple Session this year, seems like a level here in Estonia is getting better and better. Which kind of an attitude will you approach this years course with?

A: Eesti tase tõuseb jah iga aastaga, meeldis näha üritusel nii palju streedi sõitjaid tore, et street kogub aina rohkem populaarsust. Ootan huviga, kuna ikkagi 20 aastat sai täis ja kindlasti sessionil on palju üllatusi varuks.

The level bar here in Estonia is indeed raised a lot throughout the years, I love to see that street riding is getting more popular year by year. I’m definitely looking forward to it, because it’s a 20th year and I’m sure they have many surprises up their sleeves for us.Q: Lemmik Simple Session afterparty mälestus/hetk?

Favourite Simple Session afterparty memory/moment?

A: Neid on palju ning paljusi ei saagi avalikustada hahah. Aga lemmik on ma usun, et esimene afterparty, kus andsin jope ära ja kõnnin treppidest ülesse ning esimese asjana kuulen muusikana mängimas Biggie Smalls – Party & Bullshit. Tekkis selline kodune tunne, sest meil ju klubides peale Elektroonilise muusika ei lastagi midagi.

Oh there’s a lot of them and I can’t even say them out loud here haha. But my most favourite is probably the first ever afterparty, when I gave my jacket away, walk up the stairs and hear the ”Biggie Smalls – Party & Bullshit. Had such a good feeling after that, since most of our clubs are only playing some electronic music.

Q: Koht, kus sõidaksid igapäevaselt:

Place, where you could ride all day every day:

A:USA tundub suht fun, NY või siis LA

USA sounds fun, NEY YORK or LOS ANGELES


Q: HD kaamera footy või VX camera footy? :

HD FOOTY OR VX FOOTY?

A: HD all day


Q: Lemmik söögikoht linnas? :

Favourite food place in town? :

A: Shaurma Kebab


Q: Kendama movement, mis sellest arvate?

Kendama movement, what do you think about that?

A: Pole mulle haha

Not for me haha.


Q: CORONA VS EVIAN? :

A: Evian


Q: Reisimisplaanid lähitulevikus? :

Traveling plans for near future?

A: Kindlasti tahaks Barca tagasi minna, mine sa tea ehk elama.

Would love to go back to Barcelona again, and eh, maybe even go live there for a bit.


Q: TOP 3 lemmik artisti, kelle muusikaga PARGIS/STREETIS peenestada? :

TOP 3 favourite artists, whose music is usually banging in your ear while riding?

A: Meek Mill, Dababy ja Nipsey Hussle R.I.P


Q: Lõpetuseks, mis on selle aasta, 2020, suuremad plaanid ja väljavaated? Kas on plaan filmida mõni videopart?

To top it all off, what are your plans for 2020, is there any videoparts in minds you’d love to film for?

A: See aasta on plaan võimalikult palju reisida nii eestis kui ka mujal ja sõita nii paljudes kohtades kui võimalik. Juba praegu arutleme sõpradega, et kuhu esimesena minna hahaha. Ja kohe kindlasti on vaja video välja saada, eelmine suvi alustasin ja see suvi ma selle ka lõpetan, tuleb korralik video!!

This year the biggest plan is to travel around even more in Estonia and also other places around the world. We’re already in talks with the homies that where should we go next haha. And most definitely I’m gonna drop a video part that I started working for last summer, and it’s gonna be a banger!


Q: Thank you ja soovin tõsiselt kõigile edu Simple Sessionil. Kas soovite tänada kedagi või viimased tarkuseteri noortele anda?

Thank you once again & we wish you the best of luck at Simple Session. Would you like to thank anyone or spread some words of wisdom to the youth out there?

A: Tänan eelkõige inimesi, kes mu ümber on ja on olnud läbi aegade big up teile, sest ilma teieta ma poleks see, kes ma olen täna. Noortele nii palju, et nautige elu ja tehke, mis teile meeldib, sest sina ise oled enda elu juht!!

I thank all you guys whose around me and big up to you, I wouldn’t be who I am right now without you guys. To the youth, enjoy your lives to the fullest and do whatever you please, because you are the leader of your own life.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.